הסיפור של
סייקלס טריידניג

“אל תלמד – תחשוב לכמה אנשים זה יכול לעזור, מכור את התאריכים האלה תמורת תשלום. אם אנחנו מוכנים לשלם לך אלפי שקלים כל חודש מחדש שתתן לנו את התאריכים האלה, גם אחרים יהיו מוכנים “.

נעים להכיר

זיו חקשוריאן 

שמי זיו חקשוריאן (42) בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, אב לארבעה שסוחר בשוק ההון כבר כ- 20 שנים ומשנת 2007 כסוחר מקצועי. 

במהלך שנותיי בשוק ההון לימדתי והכשרתי אלפי סוחרים, במכללות רבות בארץ כגון, מכללת מגמות, המרכז להשכלה פיננסית, מיטב ועוד רבות אחרות. 

שנותיי כסוחר היו מלאות בהצלחות וגם כשלונות שגם הן עזרו להפוך אותי לסוחר טוב יותר לאורך השנים.

ניסיוני במסחר הוא מגוון מאוד הן ברמה הפונדמנטלית והן ברמה הטכנית ובאמצעות הידע שצברתי לאורך השנים אני פועל בתחומים מגוונים, חוזים עתידיים, אסטרטגיות בשוק האופציות, מסחר סווינג (לעתים גם תוך יומי) על מניות, סחורות, מט”ח וקריפטו. 

ראיתי כבר הכל… שלוש מפולות (דוט קום, משבר האשראי, קורונה) עליות מדהימות בשוק המניות ואופציות שלא פעם עשיתי עליהם אלפי אחוזים. 

באופן מצטבר, מחזורי המסחר שבהם פעלתי לאורך השנים, עברו את העשרות מיליארדי דולרים (עם מינוף) ולשמחתי הצלחתי גם לצבור הון שמאפשר למשפחתי ולי לחיות ברווחה כלכלית. 

אבל שום דבר ממה שלמדתי בעבר, לא הלהיב אותי כמו התגלית עם שיטותיו של הסוחר האגדי וויליאם גאן שחי במאה הקודמת. 

אני מרגיש שזה ממש החלק האחרון בפאזל שעוזר לי להימנע מעסקאות שבהן סגרתי עסקה מוקדם מדי או שיצאתי בהפסד טפשי שניה לפני שהשוק התהפך. 

לאחר שלמדתי את השיטות של גאן והתחלתי ליישם אותן בפועל, נדהמתי לראות כיצד הן עובדות בצורה שהיא לא פחות מהזויה בעיניי. 

שיתפתי לאורך הדרך את התאריכים שיצאו לי עם עמיתים רבים בשוק ההון שפשוט “התחרפנו” שראו שזה באמת עובד, כך שכל חודש היו פונים אלי מחדש כמעט מתחננים “אחי, שלח לי את התאריכים של החודש”. 

דווקא הם אלה שעודדו אותי להפיץ את הבשורה הלאה. 

כשהסברתי שאיני מעוניין ללמד אף אחד את השיטות האלה, אמרו לי..

“אל תלמד – תחשוב לכמה אנשים זה יכול לעזור, מכור את התאריכים האלה תמורת תשלום. אם אנחנו מוכנים לשלם לך אלפי שקלים כל חודש מחדש שתתן לנו את התאריכים האלה, גם אחרים יהיו מוכנים”

אני יזם בנשמתי ומאמין בריבוי של מקורות הכנסה, כך שלאורך השנים עם ההון שצברתי בניתי וילה, השקעתי בנדל”ן, בעסקים, תחנות דלק וחברות סטארט אפ (האחרונה בתחום הקנאביס שבדרך להנפקה בבורסה הקנדית). 

חשבתי על זה… הרי לעזור לאנשים זה באמת יכול לעזור בצורה יוצאת דופן, אז למה לא להפיץ את התאריכים תמורת תשלום מבלי שאני אחשוף את השיטה? 

נזכרתי במשפט יפה ששמעתי פעם מחז”ל: “המדליק נר מנר, זה דולק וזה אינו חסר”

כאשר המשמעות שלו היא, שכאשר אדם נותן מעצמו ותורם לזולת, הוא לא מחסיר מעצמו דבר, הוא אינו מתרוקן אלא נשאר מלא כפי שהיה והעזרה משמחת את המקבל, כך שהנותן עצמו הופך לשמח על המעשה הטוב שעשה. 

מכיון שאני יודע שיש המון סוחרים שיכולים לקבל מכך ערך שלא יסולא מפז, החלטתי ללכת על זה. 

ביחד עם רועי בן חמו שהוא חבר ילדות ושותפי העסקי במגוון עסקים למעלה מעשור, הקמתי את האתר סייקלס טריידיניג.

רועי בן חמו (42), מלבד היותו חבר ילדות, הוא שותפי העסקי במגוון עסקים למעלה מעשור.

מדובר בבחור מבריק, אדם עניו, איש אשכולות מהטובים שיש בארץ שאף הוא סוחר בשוק ההון מזה 9 שנים ולמד יחד איתי את שיטותיו של גאן. 

לולא רועי, האתר שלנו, סייקלס טריידינג, לא היה קורם עור וגידים.