'פוקוס טריידר' - מסלול ליווי 'יד ביד'

כדי להבין מהו מסלול ההכשרה שלנו "יד ביד", ראוי קודם כל שנציג את האתגרים הקיימים אחרי סיום קורס בשוק ההון

אז אחד מהאתגרים הגדולים של כל סוחר מתחיל לאחר שסיים קורס בשוק ההון היא נקודת ההתחלה, כאשר הידע המעשי כבר קיים (באופן תיאורטי) אך מכאן צריך להתחיל ליישם את הנלמד ולעבור מספר שלבים בדרך.

כדי לבחון את התאמתך לתוכנית הייחודית שלנו השאר פרטים​ עכשיו

השלבים אותם צריך לעבור

בחירת הברוקר המתאים שדרכו נבצע את פעולות המסחר (במניות/מדדים/קריפטו וכדומה), פתיחת והעברת הכספים לחשבון המסחר, למידה של מערכת המסחר של הברוקר ואופן הזנת הפקודות.

מעבר לכך, קיים האתגר של מערכת הגרפים עצמה Trading View, אופן הפעולה בה, מציאת הנכסים שעונים לכללים שנלמדו בקורס ובניית רשימות המעקב שיתריעו לנו על ההגעה לנקודת הקניה בזמן אמת.

אך העניין המהותי ביותר שישפיע באופן ישיר על התוצאה בשורה התחתונה הוא האם הסוחר המתחיל בכלל מנתח את הגרף כמו שצריך, מזהה את המגמה באופן המיטבי, את נקודת ההצטרפות האידיאלית המאפשרת סיכון מינימלי מצד אחד, אך תשמור על פוטנציאל רווח משמעותי יותר מן הצד השני.

כמו כל דבר בחיים, נושא חדש דורש תהליך למידה כאשר בסופו, מתחיל תהליך היישום של החומר הנלמד שלוקח זמן ארוך אף יותר.

אך בעוד שאת תהליך הלמידה קשה יותר לקצר מאחר והקורס הוא חומר עיוני שדורש זמן הטמעה הגיוני במוחו של התלמיד (ולא כמו סדרה בנטפליקס שניתן לטחון אותה בסוף שבוע אחד), דווקא את התהליך הפרקטי ניתן לקצר באופן משמעותי הרבה יותר על ידי ליווי צמוד ואישי של סוחר ותיק שילווה אותך ‘צעד אחר צעד ו’יד ביד’ בדרך להפיכתך לסוחר מוצלח ובפרק זמן קצר הרבה יותר.

המחשה טובה לדוגמא

המחשה טובה לכך ניתן לראות מתחום הוראת הנהיגה.

כדי לקבל רישיון נהיגה ישנה כברת דרך שצריך לעבור ולצערם של צעירים רבים אין אפשרות לדלג עליה.

לא קיים אפילו אדם אחד בעולם, שיעלה על רכב בפעם הראשונה בחייו ויידע לנהוג עליו ברחבי העיר מבלי לסכן חיים או רכוש (בדומה מאוד למי שנכנס לשוק ההון ללא הבנה כיצד לפעול בו).

לשם כך, ישנם שיעורי נהיגה (ולא מעט כאלה) כדי להכשיר כל אדם לעלות על ההגה בבטחון (בדומה לקורס הדיגיטלי שלנו ‘פוקוס טריידר’) ורק לאחר מעבר של המבחן המעשי מקבלים את הרישיון המיוחל.

המחוקק קבע ובצדק שגם לאחר קבלת הרישיון יהיה ליד הנהג הצעיר נהג מנוסה יותר שילווה אותו בתחילת דרכו ויוודא שהוא מבצע את הדברים שלמד כמו שצריך, עומד בפיתויים השונים ולא עושה טעויות קריטיות המסכנות חיים ובראשן נסיעה במהירות מופרזת (וזאת בדיוק תוכנית הליווי שלנו כפי שתפורט בהמשך).

קורס 'פוקוס טריידר'

אז במסגרת תוכניות ההכשרה שלנו בקורס ‘פוקוס טריידר’ אנו מספקים לכם את כל הידע והכלים הדרושים כדי לפשט לכם הן את החומר הלימודי והן את התהליך הפרקטי כפי שהוצג מעלה. 

כמובן שגם במהלך הקורס וגם לאחר סיומו, התלמידים שלנו לא נשארים לבד ויכולים לשאול כל שאלה בערוץ הדיסקורד שלנו ואנו תמיד נשמח לעזור לכל אחד.

אבל לאור דרישה של מספר תלמידים שביקשו שניקח את זה צעד אחד קדימה ונציע מסלול שיהיה מעבר…החלטנו להרים את הכפפה ולהוציא מסלול הכשרה אישי יותר שנקרא תוכנית “יד ביד”.

אז מה זה בעצם אומר ומהי תוכנית "יד ביד"?

בשורה התחתונה

מדובר בליווי אישי ומלא למשך חצי שנה ועם יעד ליצור רווחים שיחזירו את מלוא סכום ההשקעה במסלול זה (מסלול הליווי יימשך עד שנה גם במידה והרווחים הושגו בפרק זמן קצר יותר).

האם זה שווה את זה?

למי שיש את האפשרות התשובה היא בוודאי שכן.

מי שיקח את התוכנית המטורפת הזאת יחסוך לעצמו זמן יקר וגם הרבה כסף (מעסקאות כושלות של סוחר מתחיל), יטמיע לעצמו את הפרקטיקה באופן מהיר יותר ובעיקר יקבל בטחון אדיר כאשר כל פעולה שהוא עשה במהלך החצי שנה עברה “סינון” ואישור של סוחר וותיק.

חשבו על זה כך, בעוד שתואר ראשון עולה לכל הפחות כ-40,000 ש”ח ונכון להיום כבר כמעט לא תורם כל יתרון משמעותי בשדרוג השכר, שוק ההון הוא כלי אדיר שיכול להוביל כל אדם שישקיע בו את המאמצים הדרושים, לרווחה או לחופש כלכלי מעבר לכל דמיון וכל זאת ללא צורך לעזוב את מקום העבודה.

יש לכם שאלה? אולי כבר יש כאן תשובה

אנחנו נלווה אותך במהלך 6 חודשים בעסקאות שתבצע עד שהרווח בחשבונך יהיה שווה לסכום ההשקעה שהשקעת בקורס או עד 6 חודשים מרכישת מסלול זה.

 

שוק ההון לא יכול “להבטיח” לאף אחד להרוויח בעסקה ספציפית, אך האסטרטגיות שנלמדות בקורס בנויות על תוחלת חיובית לאורך זמן ובמידה ונצמדים לכללים אין שום סיבה שהרווחים לא יצטברו לאורך זמן.

בהתאם לכך, אנחנו לא יכולים להתחייב להחזרת סכום ההשקעה בקורס (למרות שאנו מאמינים שזה בהחלט אפשרי) אך אנו מתחייבים לליווי אישי במשך 6 חודשים לצורך השגת מטרה זו. 

לא.

ברור לכל שאיננו יכולים להשקיע את הזמן הדרוש בליווי של כל תלמיד אם למסלול זה יהיו 50 נרשמים בחודש ובהתאם לכך, לתוכנית ההכשרה במסלול ‘יד ביד’ אנו מקבלים מספר מוגבל של אנשים שיעברו לפני כן בדיקת התאמה.
מלבד זאת, כדי להצליח בתוכנית נדרשת רצינות והשקעה של זמן ועל כן, אנו מבקשים התחייבות גם ממך.

ההתחייבות הינה הדדית, בין מצד התלמיד שמתחייב להשקיע את זמנו ומרצו בלמידה והן מהצד שלנו.

תלמיד שבחר במסלול זה וימרח את זמן הלימוד יפסיד זמן יקר מההתחייבות שלנו שתפקע בתום 6 חודשים מסיום הלמידה של הקורס.

כן. אתה צריך להיות בעל יכולת כלכלית לפתוח חשבון מסחר על שמך עם 100 אלף ש”ח לפחות.
כמובן שסכום זה אינו כולל את עלות תוכנית הליווי.

תוכנית הליווי מתאימה לכאלה שאין להם בכלל ניסיון אך גם לאנשים שעברו הכשרות למיניהן ועדיין לא מצליחים למצוא את הדרך להיות רווחיים לאורך זמן.
האמת, שלעתים דווקא מי שחסר ניסיון יכול ללמוד מהר יותר כי הוא מגיע לתוכנית הליווי עם דף חלק וקל יותר להטמיע בו את היסודות הנכונים שיובילו אותו להצלחה מהירה יותר לעומת אלה שמגיעים “עם ניסיון” שלעתים קשה להם לצאת מההרגלים הרעים שרכשו.

יש לך שאלות נוספות? מעוניין לדבר עם יועץ לימודים? צור קשר

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד